من سِحر نمي‌دانم. من فقط روحم را كه بزرگ بود و سنگين گستراندم. من سِحر نمي‌دانم. گفتي زمستان شده‌اي و من دلم به حالت سوخت و روحم را كه بزرگ بود و سنگين بود، مثل چادري روي تو كشيدم و ذكر عشق خواندم تا تو داغ شدي. من سِحر نمي‌دانم. نفس‌هات به شماره افتاده بود و روح من با تنفس تو مي‌تپيد. گفتم دوستت دارم و تو ديگر نفس نكشيدي و روح من از تپش ايستاد. گفتم نكند تو را كشته باشم؟ نكند من مرده باشم؟ پس روحم را از روي تو برچيدم .اما تو نبودي. غيب شده بودي. گفتم كه سِحر نمي‌دانم.

/ 17 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غريبه

منظور من از خوشحال معنای ظاهری آن نبود منظورم اين بود که خوش به حالتون که فارغ از دنيای واقعی در دنيايی ديگر سير می کنيد که گريه دل و غم و شادی در آنجا همه لذتبخشند! درست نیست؟ در ضمن اين جوری قبول نيست چون شما دو به يک کردين!!!!!

حمیده

به رستاخیز: ایول! من این شعرو خیلی دوست دارم!به خصوص اونجا که می‌گه: دیوانه‌ها آدم به آدم فرق دارند... به غریبه: غم اگر لذتبخش هم باشد درد دارد!درد...

پروانه

من واقعا شرمنده ام ببين کلا بخش حافظه ام مجوز نگرفته است و تقريبا تعطيل می باشد يه کم نشونی بده....

غريبه

من که نگفتم بدون درديد فقط گفتم خوشحاليد مگر نمی شود در عين غم و درد خندند و خوش بود؟! مثالش شماهائيد ديگه!!

پروانه

جدا یادم نمیاد. اما اگر باعث شده خاطره ی بدی از من در ذهنت بماند متاسفم و امیدوارم کم کم فراموشش کنی. "خوبی های کوچکم را به خاطر بسپار تا شاید بدی های بینهایتم را بپوشاند."

ناشناس

کاش لا اقل شهامت داشتی مینوشتی متن را از کتاب روی ماه خداوند را ببوس ، کش رفته ای!

رستاخيز

بلهاز کتاب روی ماه خداوند رو ببوس؟..

حميده

فكر كردم همه مي‌دانند از چند روايت معتبر است!

رستاخيز

راستی جالب است که خودتون(خطاب به ناشناس)حتی شهامت نوشتن اسمتون رو هم نداشتين!

هدی

این ناشناس حتما شناسه که این طور خودشه معرفی کرده! عجب ضایع شد!!